Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MİLLİ Takım'da kadrolar açıklandı. Mutlaka çatlak sesler çıkacaktır. Mesela; Milli Takım'da 4 tane kaleci var aday kadroda. Ama şampiyon olan takımın kalecisi yok. Doğru mu, bence doğru. Peki defans açıklanıyor, stoperlerde sorun var. Doğru mu, bence yanlış. Neden Başakşehirli Yalçın yok? Gökhan Töre var, Ömer Toprak yok. Ömer Toprak nerede? Almanya'da üst düzeyde. O mevkide sıkıntımız var mı, var. Peki dönelim şimdi başka sıkıntıya. Fatih Terim, Futbol Direktörü. Peki Futbol Direktörü'nün alt sınırı üst sınırı, yetkileri ne kadar? İki yüzelli gram mı, bir buçuk kilo mu, beş kilo mu belli değil. Peki bu neye tesir ediyor? Fatih Terim'in sözlerine bakıyorum. İki şeyden bahsediyor. Milli Takım ile orada başarılı oluruz, döndüğümüzde ben size gösteririm. Orada başarısız olduk, döneriz o zaman ben başka yollara bakarım... Galatasaray olur, başka şeyler olur. Onu görüyorum. Niye, çünkü TFF ile Terim şu anda tam uyumlu çalışamıyorlar. Onu da görüyoruz. Futbol Direktörü'nün sınırlarını hep merak etmişimdir. Bir de TFF Başkanı'nın sınırlarını. Ne kadar zaman geçti, bir tek ses çıktı. Yabancı serbestisi. E, peki Türk futbolunun geleceği, planlar... Onlar ne oldu? Onlar şöyle oldu; Seyyarlar yollarda pilav üstü nohut satıyorlar ya, onun gibi oldu.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER