Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ERMAN TOROĞLU
ERMAN TOROĞLU

Töre mat etti

Ey , hani futbolcularınıza bütün paralarını ödemiştiniz. 5-6 ay önce TV'de şu cümleleri sarf ettiğimi hatırlıyorum: "Beşiktaş yönetimi yabancılara tüm paralarını veriyor, yerlileri es geçiyor." Yönetim, yerlilere de borç olmadığını söylüyor. Daha doğrusu birilerine söyletiyorlar. Peki ne yaptınız? Töre'nin kucağına düştünüz. Gökhan, West Ham formasını giydi, fotoğraf çektirdi ve "Beşiktaş'tan alacağım var. Paramı vermezlerse imzayı atmam" dedi. Fikret Orman dahil herkes "Vermeyin kardeşim" dedi. Gökhan da diretti haklı olarak. Fakat Beşiktaş'ta işi bilen 1-2 yönetici var ki bir anda jetonları düştü. Dediler ki, "Biz futbolcuların elinden kulüpten alacağımız yok diye kağıt aldık bunu da UEFA'ya bildirdik. Şimdi Gökhan bunu resmi olarak kanıtlarsa başımız belaya girer." Yoksa Töre'nin İngiltere'de oynayacağı kulüp için 'a gelip imza atmasına gerek yok. Töre'nin parasını banka yoluyla gönderirseniz bu yasal yola girer. Özellikle UEFA'ya karşı. Hem Töre'nin restini göreceksiniz hem de onu İstanbul'a çağırıp bu parayı nakit olarak elden vereceksiniz. Yani bazılarının dediği gibi "Ben yaptım, oldu" ile bu işler olmuyor. Ne ders-i niz acaba bu bir senaryo mudur? Yoksa surata yenen bir tokat mı? Kararı siz verin.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER