Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Galatasaray camiası başkanlık tercihinde huzurun ve istikrarın devamı yönünde oy kullandı, Duygun Yarsuvat yönetiminin mali işlerden sorumlusu Dursun Özbek'i 2800 oyla başkanlığı getirdi. Katılımın yüksek olmasını iki yönden değerlendirebiliriz; 1- G.Saraylılar yeni başkanın seçerken yanında olmak istediler. 2- Sayın Turgay Kıran ve Sayın Ahmet Özdoğan başkanlık yarışına katılarak seçimlere renk getirirken, kongre üyelerinin de sandığa gelmelerini sağladılar. Derin G.Saray dediğimiz yani G.Saray'ın büyükleri Dursun Özbek'in başkanlığına destek verirken, zaferi büyük bir oy farkı ile kazanmasını sağladılar. Çünkü G.Saray'da başkan olmak ne kadar önemli ise muktedir olmak daha da önemlidir. 2800 oy Özbek'i sadece G.Saray başkanı yapmadı, muktedir olmasını da sağladı. Bu güçlü oy Özbek'e camianın duyduğu özgüvenin göstergesiydi. Sayın Özbek, Ünal Aysal'ın yaratmış olduğu mali tahribatın toparlanması adına özverili çalıştı ve seçim sürecinde ılıman üslubuyla rakiplerine gösterdiği saygıyla beğeni kazandı. G.Saray'ın ekonomik yapısıyla ilgili yorum yaparken camiaya 'Korkmayın, G.Saray'ın borcunu incelerken rakamları doğru okumak gerekir' şeklinde hakimiyetini belgeleyen ifadeler kullandı. Dursun Özbek, 7 aylık süreçte G.Saray'da mutfağı öğrendi ve ekibiyle de önemli projelere imza atacaklar. Özbek'in en önemli özelliği takım oyununa destek vermesi. Yani yönetimde görev alan her isim bir işin hesabını verecek şekilde sorumlusu olacak. Dursun Özbek ve ekibinin yüzdürdükleri bu G.Saray gemisinde başarılar diliyorum.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER