X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Cansız’dan Çankırı - Karabük İlleri Sosyal Yardımlaşma Derneği’ne Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Cansız’dan Çankırı - Karabük İlleri Sosyal Yardımlaşma Derneği’ne Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 10.3.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
ZONGULDAK AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI İBRAHİM CANSIZ ÇANKIRI – KARABÜK İLLERİ SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ BAŞKANI İSMAİL DÜZTAŞI VE YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ.
Cansız’dan Çankırı - Karabük İlleri Sosyal Yardımlaşma Derneği’ne Ziyaret

AK Parti Milletvekili Aday Adayı İbrahim Cansız Çankırı-Karabük İlleri Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı İsmail Düztaşı ve yönetimini ziyaret etti.
Zonguldak AK Parti Milletvekili Aday Adayı ve İlim Yayma Cemiyeti Başkanı eski Zonguldak İmam Hatip Lisesi Müdürü İbrahim Cansız seçim ziyaretleri kapsamında Çankırı - Karabük İlleri Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı İsmail Düztaşı’ya ziyaret gerçekleştirdi.
Ziyarette konuşan Çankırı - Karabük İlleri Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı İsmail Düztaşı, Cansız’a çıktığı bu yolda başarılar dileyerek kendisinin destekçisi olacağını ifade ederek şunları söyledi: “ Zonguldak’ın bilindiği gibi çevre illere baktığımızda sorunları büyük. Diğer iller yukarı yönde ilerlerken, Zonguldak bırakın yerinde saymayı geriye doğru gidiyor. Bu seçimlerde çıkacak adayların Zonguldak’a daha fazla yarar sağlaması gerektiği kanısındayım. Bu yolda İbrahim Cansız hocama güveniyorum ve başarılar diliyorum."
Zonguldak’ın sorunlarının masaya yatırıldığı görüşmede açıklamalarda bulunan AK Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı ve İlim Yayma Cemiyeti Başkanı İbrahim Cansız, “ İsmail Düztaşı’nın da söylediği gibi Zonguldak’ın birçok sorunu var. AK Parti hükümetimizin döneminde birçok sorunlara el atılmış ve çözüm noktasında birçok yatırım da yapılmıştır. Ancak bu konular bir anda halledilmiyor. İnşallah yeni dönemde çok daha azim ve gayretle çalışarak, arkadaşlarımızdan da görüşler alarak, sorunu yaşayanların çözüm önerilerini de dinleyerek çözümleri beraber bulma yolunda memleketimize güzel hizmetler getirme gayretinde olacağız” dedi.