X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kaymak, Şehitler Derneği’nde Konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kaymak, Şehitler Derneği’nde Konuştu

  • Giriş Tarihi: 10.3.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI AKIN KAYMAK, ZONGULDAK ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ BAŞKANI MUSTAFA YORULMAZ’I ZİYARETE ETTİ.
Kaymak, Şehitler Derneği’nde Konuştu

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Akın Kaymak, Zonguldak Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz’ı ziyarete etti.
Mustafa Yorulmaz ile görüş alış verişinde bulunan, Kaymak “Çıkmış olduğun bu yolun bir hizmet yarışı olduğunu çok iyi biliyorum. Zonguldak’ın sorunlarını çözmek adına elimi taşın altına koymaya hazırım. Zonguldak için hep birlikte bir şeyler yapalım. Benim de bütün temennim, arzum, idealim, azmim bu yönde. Allah bize nasip ederse partimizin yetkili organlarının ve vatandaşımızın teveccühü olursa ve neticede anakarada Zonguldak’ı temsilen bulunursam söylediklerimi inşallah fiiliyata dökmek için azimli ve kararlıyım” dedi.
Bürokrasi siyasiler ve STK’larla uzlaşı oluşturulması gerektiğine dikkat çeken Kaymak, “Ayrım gözetmeksizin uzlaşı kültürünü hâkim kılmak adına bütün insanlarımızla özellikle Zonguldak’ın vazgeçilmezi olarak gördüğüm STK’larımızla mümkün mertebe fikir alışverişinde bulunmak istiyorum bu amaçla da bugün buradayım. Önce Zonguldak’ta konsensüsü sağlamalıyız, bürokrasi siyasiler ve STK’larla uzlaşı oluşturmalıyız. Ancak sorunlarımızı böyle Ankara’ya net yansıtabileceğimiz kanaatindeyim” şeklinde konuştu.