X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bayrak Direği Yıkıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bayrak Direği Yıkıldı

  • Giriş Tarihi: 22.3.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 22.3.2015 14:09
BAYRAK DİREĞİNİN YIKILMASI SEBEBİYLE DİREĞİN YANINDA BULUNAN “NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE” YAZISININ DA ZARAR GÖRDÜĞÜ KAZADA, YETKİLİLERİN HERHANGİ BİR ADIM ATMAMASI İSE BELDE VATANDAŞLARI TARAFINDAN TEPKİ GÖRDÜ.
Bayrak Direği Yıkıldı

’ın Muslu Beldesi’nde yaklaşık 30 metrelik bayrak direği yıkıldı. Olay yerinde kimsenin bulunmaması olası faciayı engelledi.
Zonguldak’ın Muslu beldesinde geçtiğimiz yıl açılan bayrak direği şiddetli rüzgar sebebiyle devrildi. Yaklaşık 30 metre uzunluğundaki bayrak direği, ormanlık alana devrildi. Bayrak direğinin hemen yanında bulunan bir prefabrike evde yaşayan vatandaş ise büyük bir tehlike atlattı. Direğin devrildiği piknik alanında kimsenin bulunmaması büyük bir faciayı önledi. Bayrak direğinin yıkılması sebebiyle, yanında bulunan “Ne Mutlu Türküm Diyene" tabelası da zarar gördü. Direğin ucunda bulunan ay-yıldızlı figürde ormanlık alana düştü. Bayrak direğinin yaklaşık 3 ay önce yıkıldığını belirten Muslu Beldesi sakinlerinden Hüseyin Eyican, "Kaç gün oldu, burada bir çalışma yapılmadı. Bu çok büyük bir ayıptır, bir an önce yapılmasını istiyoruz. Burada hafta sonları insanlar piknik yapıyor. Kimse buranın yüzüne bakmıyor" dedi.