X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kaymak Demirtaş’ı Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kaymak Demirtaş’ı Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI AKIN KAYMAK, ZONGULDAK İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ RECEP DEMİRTAŞ’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
Kaymak Demirtaş’ı Ziyaret Etti

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Akın Kaymak, Zonguldak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.
Akın Kaymak’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Zonguldak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Demirtaş, “Akın Kaymak’a çıkmış olduğu bu yarışta iyi bir sıralama alarak ilimizden milletvekili olduğu takdirde, Zonguldak’a güzel hizmetler vereceğine, ayrıca Akın beyin bu görevi başarıyla yapabileceğine yürekten inanıyorum” dedi.
Akın Kaymak ise ziyarette yaptığı konuşmada şunları söyledi:
“7 Haziranda yapılacak genel seçimler dolayısıyla ilimizde birbirinden çok üstün milletvekili aday adaylarımız gerekli mücadelelerini yaptılar. Halkla hem tanışmak hem de sorunlarını yerinde görmek için, bu ziyaretleri yapıyoruz. 10 Şubat tarihinden itibaren başlayan bir seçim sürecimiz var. Bize görev verildiği takdirde sivil toplum örgütlerinin içinden gelen, sivil toplumun siyaset üzerinde ülke kalkınmasındaki etkilerine yürekten inanan biri olarak her daim yanlarında değil hizmetlerinde olacağım. Bizi kabul ettikleri için Demirtaş’a yürekten teşekkür ediyorum.”