X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ereğli OSB İçin Üç Ayrı İhale Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ereğli OSB İçin Üç Ayrı İhale Yapıldı

  • Giriş Tarihi: 14.4.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 14.4.2015 14:24
ZONGULDAK'IN EREĞLİ İLÇESİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İÇİN KAYMAKAMLIK BİNASINDA ÜÇ AYRI İHALE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. OSB İDARE BİNASININ ÇEVRE DÜZENLEMESİ, YENİ YOL YAPIMI VE DUVAR YAPIM İŞLERİ İHALESİNİ ALAN FİRMALARDAN İŞLERİNİ 30 GÜN İÇERİSİNDE BİTİRMELE
Ereğli OSB İçin Üç Ayrı İhale Yapıldı

’ın Ereğli ilçesi Organize Sanayi Bölgesi için Kaymakamlık binasında üç ayrı ihale gerçekleştirildi. OSB idare binasının çevre düzenlemesi, yeni yol yapımı ve duvar yapım işleri ihalesini alan firmalardan işlerini 30 gün içerisinde bitirmeleri istendi.
Kdz. Ereğli OSB Müteşebbis heyeti, Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay başkanlığında toplanarak üç ayrı ihale gerçekleştirdi. OSB Müteşebbis Heyeti 2. Başkanı ve Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Tetiker’in de katıldığı toplantıda gerçekleşen 3 ihaleyi alan firmalardan işlerini 30 gün içerisinde bitirmeleri talep edildi. Kdz. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay ihaleyi kazanan firmaların işlerini 30 gün içerisinde bitirmemeleri durumunda gerekli cezaları uygulayacaklarını söyledi. Çay gazetecilere yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi; “Bugünkü organize sanayi müdürlerimizin denetim kurulu toplantısında gündemimizde 3 tane ihale vardır. Birincisi, şuanda ki sanayimizdeki mevcut binamızın çevre düzenlemesiyle ilgiliydi. Bunun tekliflerini açtık, Celepçiler’ de kaldı 90 bin artı KDV’ye. Orada ki yapılacak şey parke düzenlemesi çevre düzenlemesi, çimlerin sulanması için boruların döşenmesi, elektrik tesisatının döşenmesi ve çevreyi kafes tel ile çevrilmesidir. İkincisi, çınar ile tat metal arasın da bir yolumuz vardır orada kanal ve duvar yapım işi vardır ve 1 nolu girişte bulunan kapının yanına beton dökülmesi gerekiyor, genişletmek gerekiyor TIR’ların oraya girebilmeleri için.65 bin TL teklif veren en uygun firmada kaldı firmanın ismi de “Zİ” yapı. Her iki firmamızı da hayırlı uğurlu olsun diyorum, 30 gün için de bitirecekler bitirilmediği takdirde gereken cezayı uygulayacağız" dedi.