X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Damla Deringöl Nezaket Emine Atasoy’un Uluslararası İlişkilerden Ve Kuruluşlardan Sorumlu Başdanışman Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Damla Deringöl Nezaket Emine Atasoy’un Uluslararası İlişkilerden Ve Kuruluşlardan Sorumlu Başdanışman Oldu

  • Giriş Tarihi: 27.4.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 27.4.2015 11:07
  • Haberler
  • Zonguldak Haberleri
  • Damla Deringöl Nezaket Emine Atasoy’un Uluslararası İlişkilerden Ve Kuruluşlardan Sorumlu Başdanışman Oldu
TÜRKİYE SANAYİCİ İŞ KADINLARI VE İŞ ADAMLARI KONFEDERASYONU GENEL MERKEZİNDEN YAPILAN AÇIKLAMADA DAMLA DERİNGÖL'ÜN GENEL BAŞKAN BAŞDANIŞMANI OLARAK ATANDIĞI DUYURULDU.
Damla Deringöl Nezaket Emine Atasoy’un Uluslararası İlişkilerden Ve Kuruluşlardan Sorumlu Başdanışman Oldu

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Merkezinden yapılan açıklamada Damla Deringöl’ün Genel Başkan Başdanışmanı olarak atandığı duyuruldu.
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Merkez Sözcüsü Levent Yücel yapmış olduğu açıklamasında Damla Deringöl’ün Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy’un uluslararası ilişkilerden sorumlu Başdanışmanı olarak atandığını duyurdu. Levent Yücel, "Damla Deringöl Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanımız Nezaket Emine Atasoy hanımefendiyi uluslararası kuruluşlar karşısında temsil edebilir kuruluşumuz ve Genel Başkanlık adına müzakereler yapabilir" dedi.