X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Parti Milletvekili Adayı Özbakır Ereğli’de Moral Depoladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Parti Milletvekili Adayı Özbakır Ereğli’de Moral Depoladı

  • Giriş Tarihi: 13.5.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 14.5.2015 00:50
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYI HÜSEYİN ÖZBAKIR SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA GELDİĞİ EREĞLİ’DE GÖRDÜĞÜ İLGİ İLE MORAL DEPOLADI.
AK Parti Milletvekili Adayı Özbakır Ereğli’de Moral Depoladı

Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili Adayı Hüseyin Özbakır seçim çalışmaları kapsamında geldiği Ereğli’de gördüğü ilgi ile moral depoladı.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Hüseyin Özbakır seçim çalışmalarına Ereğli ilçesinde devam eden. Özbakır, beraberinde AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Belediye ve il genel meclisi üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri ile birlikte esnafları gezdi, kendilerinden destek istedi. Girdiği dükkanların bir çoğunda kendisine ikram edilen çikolata ve şekerleri yiyen Özbakır, esnaflarla zaman zaman sıcak diyaloglar yaşadı. Özbakır, Türkiye’de var olan istikrarın 7 Haziran’dan sonrada devam etmesi gerektiğini belirterek AK Parti hükümetinin hizmetlerini anlattı. Yapılan çalışmalara rağmen eksiklerin bulunduğunu vurgulayan Özbakır, bu eksikleri tamamlamak için göreve talip olduklarını ifade etti.