X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER UMKE’cilere Teşekkür Belgesi Törenle Verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

UMKE’cilere Teşekkür Belgesi Törenle Verildi

  • Giriş Tarihi: 17.6.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 12:29
ZONGULDAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ACİL VE AFETLERDE SAĞLIK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ KOORDİNATÖRLÜĞÜNDE GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE ULUSAL MEDİKAL KURTARMA (UMKE) EKİPLERİNİN YANI SIRA DİĞER SAĞLIK PERSONELİNİN KATILIMIYLA TREN KAZASINDA YARALI KURTARMA
UMKE’cilere Teşekkür Belgesi Törenle Verildi

İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü Koordinatörlüğünde geçtiğimiz günlerde Ulusal Medikal Kurtarma (UMKE) ekiplerinin yanı sıra diğer sağlık personelinin katılımıyla tren kazasında yaralı kurtarma tatbikatını başarıyla gerçekleştiren UMKE personeline düzenlenen törenle teşekkür belgeleri verildi.
Sağlık Müdürlüğünde düzenlenen törende İl Sağlık Müdürü Dr. Bilal Cin, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Emre Karaahmetoğlu, 112 Şube Müdürü Dr. Ahmet Yıldız ve 112 Başhekimi Dr. Murat Alpaslan tarafından UMKE tatbikatına katılan personele göstermiş oldukları üstün başarıdan dolayı teşekkür belgeleri verildi. Düzenlenen tören sonrasında bir açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Dr. Bilal Cin şöyle dedi:
"Güzel bir organizasyon altında düzenlemiş olduğumuz bu tatbikatımızda büyük emekleri geçen başta Sayın Valimiz Ali Kaban olmak üzere Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Genel Müdürlüğü, Şöförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı ve tatbikatımızda gönüllü olarak destek veren vatandaşlarımıza buradan ayrıca teşekkür etmek istiyorum."