Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’da Duayen Hekimlere 40. Yıl Plaketi

Giriş Tarihi: 8.3.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 15:19
Adana’da Duayen Hekimlere 40. Yıl Plaketi
Tabip Odası (ATO) 14 Mart Tıp Haftası etkinlikleri kapsamında hekimlik mesleğinde 40 yılını dolduran üyelerine meslek hizmet plaketi verdi.
Adana Tabip Odası’nda düzenlenen plaket töreninde konuşan ATO Başkanı Prof. Dr. H. Neslihan Önenli Mungan, “Yolumuza, mesleğimizi ışık tutan, 40 yılı aşan süredir yanımızda olan, onurlu duruş ve çabalarıyla her ortamda hekimlik yapan duayen ablalarımızı, ağabeylerimizi önce saygıyla selamlıyorum. Sizlerin açtığı yol, sağladığınız güç ve çabayla bu gün hekimlik mesleğini sürdürüyoruz. Ve bu ışığı umarız sizler kadar biz de gençlerimize, yeni meslektaşlarımıza, öğrencilerimize iletebiliriz" dedi.
Başkan Prof. Dr. Mungan’ın konuşmasının ardından hekimlik mesleğinde 50 yılını dolduran Prof. Dr. Bekir Işık Olcay’a, 45 yılını dolduran Dr. Nazım Baş’a, 42 yılını dolduran Dr. Mustafa Ünaldı’ya ve 40 yılını dolduran Dr. A.Bülent Kıraç, Dr. Faruk Durmuş Özsoy, Dr. Hasan Yuvacı, Dr. Kemal Işık, Dr. Mehmet Ato, Dr. Meryem Gülperi Sucak Demir, Dr. Mustafa Okuducu, Dr. Mustafa Kemal Üte, Dr. Nejat Çelikateş, Dr. Serpil Özsoy Okşarın, Dr. Süleyman Aslaner, Prof. Dr. Uğur Erken, Dr. Yunus Emre Çalık, Prof. Dr. Yurdanur Kılınç, Dr. Yusuf Erkişi, Dr. Cezmi Kaynar, Prof. Dr. Alper Akınoğlu,Dr. Cengiz Barslan, Dr. Lütfü Sözütok, ile meslekte 39 yılını dolduran Dr. M.Özhan Sürer’e plaketleri verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana’da Duayen Hekimlere 40. Yıl Plaketi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN