Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Agiad’tan 8 Mart’a Özel Gösteri

Giriş Tarihi: 8.3.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 15:19
Agiad’tan 8 Mart’a Özel Gösteri
Genç İşadamları Derneği (AGİAD), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bayan üyeler ve üye eşlerini, iletişim uzmanı yazar Aşkım Kapışmak ile buluşturdu.
Sheraton Otel’de yapılan “İlişkiler Komedisi” Stand-up Gösterisi’ne AGİAD’ın bayan üyeleri ve üye eşleri yüksek bir katılım gösterdi. Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın eşi Nuray Karalar’ın izlediği stand-up gösterisinde Aşkım Kapışmak’ın,“Kadın-erkek ilişkilerini, eşler arasındaki diyalogları” mizahi bir dille analiz etmesi konuklara keyifli anlar yaşattı.
"Başkasından değil kendinizden beklentinizi yüksek tutun" diyerek günlük hayatı kolaylaştıracak küçük mutluluk tüyoları veren Aşkım Kapışmak, beynin sağ ve sol tarafının kullanan kişilerin nasıl farklılık gösterdiğini, bu farkları bilerek iş hayatı ve sosyal çevrenin nasıl analiz edebileceğini anlattı.
Kapışmak’ın “İletişim sırasında kişilerin olayları ne kadar farklı anlayarak ne kadar farklı anlamlar yüklediklerini” örneklerle aktarması salonda bulunan katılımcılarla eğlenceli anlar yaşattı.
AGİAD’la tanışmaktan, Adana’da bulunmaktan son derece mutlu olduğunu ifade eden Aşkım Kapışmak, keyifli geçen gösterinin sonunda okurlarına “Kalbin Anahtarı” kitaplarını imzaladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Agiad’tan 8 Mart’a Özel Gösteri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN