Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bayrak: "Kadınlarımız En Büyük Saygıyı Hak Ediyor"

Giriş Tarihi: 8.3.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 15:19
Bayrak: Kadınlarımız En Büyük Saygıyı Hak Ediyor
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Dr. Halis Bayrak, 8 Mart’ın kadın haklarının kazanılmasında önemli bir tarih olduğunu belirterek, kadınların erkekler ile eşit haklara sahip olma mücadelesinin başlangıcı olduğunu söyledi.
Ortadoğu Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı görevini de yürüten Dr. Halis Bayrak, "Toplumun temeli aile, ailenin temeli kadınlardır. Zorlu hayat şartları altında anne, eş ve iş kadını sorumluluklarını yerine getiren kadınlarımız en büyük saygıyı hak ediyorlar. Kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yaparak, bireysel hak ve özgürlükleri konusunda gerekli desteği vermek herkesin görevidir" dedi.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Ortadoğu Hastanesi bayan çalışanlarının da Kadınlar Gününü kutlayan Dr. Halis Bayrak, mesai arkadaşlarının çoğunluğunu kadınların oluşturduğunu belirtti. Bayrak, şunları kaydetti:
"Temayül yoklamasında, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadelede, Karalıyız Bizde Varız" kampanyasının altına imza attım. Kadına yönelik şiddete artık dur demenin zamanı geldi ve geçiyor. Toplum olarak bu şiddete son vermek için üzerime düşen görevi yapmaya hazırım. Tüm Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum."
Seçim çalışmaları sırasında tarlada çalışan kadınları gören Dr. Halis Bayrak, yanlarına giderek onlarla sohbet etti. Çalışanların sofralarına davetine kayıtsız kalmayan Dr. Halis Bayrak, "Hem anne olup hem de tarlada bu zorlu şartlarda çalışıyorsunuz. Sizlere sonsuz saygı duyuyorum" dedi
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bayrak: "Kadınlarımız En Büyük Saygıyı Hak Ediyor"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN