Baş: "Kapımız Gönlümüz Herkese Açık"

Giriş Tarihi: 11.3.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Baş: Kapımız Gönlümüz Herkese Açık
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Yusuf Baş, “Ülkeyi, sıkıntılardan kurtaracak yegane kadro milliyetçi-ülkücü kadrolardır” dedi.
Geçtiğimiz günlerde uzak ilçelerin çoğunu gezen Baş, bugün de Adana merkezde bulunan Seyhan, Yüreğir, Çukurova ve Sarıçam ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. Baş, Seyhan İlçe Başkanı Bünyamin Kaya, Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener, Çukurova İlçe Başkanı Sertan Duran ve Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Koca’ya ve ilçe yöneticilerine yaptığı iade-i ziyarette, “Biz büyük ve mutlu bir aileyiz” mesajı verdi.
MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş yaptığı değerlendirmede, “Önümüzde, ülkemizin ve milletimizin geleceğini tayin edecek tarihin en önemli seçimi var. Bu seçimi mutlaka Milliyetçi-Ülkücü hareketin kazanması lazım. Ülkenin durumu ortada. Ülkeyi, bu sıkıntılardan kurtaracak yegane kadro milliyetçi-ülkücü kadrolardır” dedi.
Baş, şöyle devam etti:
"Adana’da doğup büyüyen ve Adana’da halkımızın büyük bir çoğunlukla destek verdiği Milliyetçi Hareket Partisi olarak, sorumluluğumuzun farkındayız. Başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere 9 belediyemiz gece-gündüz demeden çalışıyor. Her geçen gün daima en iyi hizmeti vermenin, vatandaşlarımızı mutlu etmenin çabası içindeyiz. Şimdi de Ankara’da daha güçlü şekilde Adana’mızı temsil etmek arzusundayız. Bunu başaracağımıza olan inancımız tamdır. Biz büyük ve mutlu bir aileyiz. Biz herkesin, her kesimin çekim merkezi haline gelmiş güçlü bir siyasi parti olmanın yanında aynı zamanda çok güçlü sosyal bir teşkilatız. Partimize yönelik ilgi her geçen gün artmaktadır. Kapımız, gönlümüz herkese açık.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Baş: "Kapımız Gönlümüz Herkese Açık"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN