Pukyong Natıonal Üniversitesi İle ÇÜ Arasında Akademik İşbirliği

Giriş Tarihi: 12.3.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Pukyong Natıonal Üniversitesi İle ÇÜ Arasında Akademik İşbirliği
Çukurova Üniversitesi’nden (ÇÜ) bilim insanları Mevlana Değişim Programı kapsamında dünyanın değişik üniversitelerinde öğrenim gören yabancı öğrencilere ders vermeye devam ediyor.
Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngiliz Dili Eğitimi Ana Bilimdalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Meryem Akçayoğlu Mirioğlu da, Üniversitenin uluslararasılaşmasına büyük etkisi olan Mevlana Değişim Programı ile Güney Kore Busan’da bulunan Pukyong National Üniversitesi’ne gitti. Yrd. Doç. Dr. Akçayoğlu Mirioğlu, Pukyong National Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü’nde 3 hafta ders verdi.
21 gün boyunca öğrencilere “Etkili Konuşma”, “Hitabet Sanatı”, “Kendini İfade Edebilme” “İş Başvurularında Konuşurken Nelere Dikkat Edilmeli?” konularında ders veren Yrd. Doç. Dr. Akçayoğlu Mirioğlu, Güney Koreli öğrencilerin ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Öğrencilerin Çukurova Üniversitesi’ni çok merak ettiğini ve üniversite ile ilgili çok sayıda soru aldığını belirten Yrd. Doç. Dr. Meryem Akçayoğlu Mirioğlu, öğrencilere ders vermenin yanısıra Çukurova Üniversitesi ve Mevlana Değişim Programı’nı tanıtarak Pukyong National Üniversitesi ile akademik işbirliği de başlattıklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pukyong Natıonal Üniversitesi İle ÇÜ Arasında Akademik İşbirliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN