Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sigortacılar "Çuksad" Çatısında Toplandı

Giriş Tarihi: 12.3.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:30
Sigortacılar Çuksad Çatısında Toplandı
Kısa adı ÇUKSAD olan Çukurova Sigorta ve Aracıları Derneği Cafer Boyraz başkanlığında kuruldu.
Dernek Başkanı Cafer Boyraz, yaptığı basın açıklamasında derneğin amacını anlattı. Boyraz, "Atatürkçü, çağdaş uygarlık hedeflerine ve ilkelerine sadık olarak toplumsal yapının gelişmesine, demokrasi ve insan haklarına evrensel değerlere bağlı, girişim, inanç ve düşünce özgürlüklerine saygılı ve demokratik sivil toplum anlayışının yerleşmesine yardımcı olmaktır" dedi.
ÇUKSAD’ın temel amaçlarından biri olan sigortacılık sektöründe yüksek mesleki standartları gerçekleştirmek, sigorta acentelerinin, sigorta şirketlerine ve diğer kurumlara karşı, sosyal ekonomik ve her türlü haklarını korumak için gerekli çabayı sarf etmek olduğunu aktaran Boyraz, "Bunun için sigorta acentelerinin birlik ve beraberliğini sağlamak temel amacımızdır" diye konuştu.
Başta üyeleri olmak üzere ve kamuoyunu bilgilendirmek için her türlü toplantı panel, açık oturum, seminer, konferans bilimsel ve sanatsal toplantılar da yapacaklarını aktaran Boyraz, "Mesleğimizle ilgili kurulmuş bulunan diğer derneklerle iş birliği yaparak mesleki sorunlarımızı ve beraber hareket etme konusunda elimizden gelen her türlü çabayı harcayacağız. Mesleğimizin üst çatı örgütü olan sektör meclisi ve TOBB Sigorta Acenteleri İcra Kurulumuza bölgemizdeki sorunları mesleğimizin yaşadığı problemleri taşımak esas görevimizden biri olacak. Derneklerimizin federasyonu olan TÜSAF’la her türlü iş birliği yapmak ve katkı sunmak temel amaçlarımızdan birisidir" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sigortacılar "Çuksad" Çatısında Toplandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN