Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Ünal: "Halk Günleri Çalışmalarımıza Işık Tutuyor"

Giriş Tarihi: 23.3.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 14:50
Başkan Ünal: Halk Günleri Çalışmalarımıza Işık Tutuyor
Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal, her hafta düzenlediği halk günlerini bu hafta çarşı meydanında çay bahçesinde gerçekleştirdi.
Karataş halkının yoğun ilgi gösterdiği halk gününde birim amirleri ile birlikte belediyenin çalışmalarını halka aktaran Başkan Ünal, "Düzenlediğimiz halk günlerinde, halkımızı projelerimiz hakkında bilgilendirip, talep ve önerilerini dinliyoruz, bu da bizim ileri ki zamanlarda yapacağımız çalışmalara ışık tutuyor" dedi.
Şeffaf bir yönetim anlayışı ile halkın fikirlerine önem verdiklerini belirten Başkan Boğaçhan Ünal, "Böylelikle yaptığımız doğruları da, yanlışlıkları da daha net görebiliyoruz,tabii ki yapılan yanlışlarda,doğrularda bizim,halk günleri bizim için bu nedenle çok önemli ve halk gününü bu nedenlerle çok önemsiyoruz" şeklinde konuştu.
Halk gününe katılan vatandaşlara teşekkür eden Başkan Ünal, "Halk günlerinde gördük ki; halk günleri halkımızla belediyemiz arasındaki bağları daha da güçlendiriyor, bu nedenle her Cuma günü halkımızla Karataş’ın değişik yerlerinde bir araya gelmeye devam edeceğiz ve İlçemizin sorunlarını birlikte konuşacağız çözüm yollarını birlikte tartışıp karara bağlayacağız" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Ünal: "Halk Günleri Çalışmalarımıza Işık Tutuyor"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN