Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mehmet Tanrıöver, Oda Ziyaretlerini Sürdürüyor

Giriş Tarihi: 23.3.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 16:50
Mehmet Tanrıöver, Oda Ziyaretlerini Sürdürüyor
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mehmet Tanrıöver, Tuhafiye Manifatura Zücaciyeciler ve Hırdavatçılar Esnaf Odası Başkanı Kadir Evrenkaya’yı ziyaret etti.
Tanrıöver, ziyaretlerde, AK Parti’nin Türkiye’de ekonomik, sosyal ve siyasi krizin olduğu bir dönemde Türk siyasi harekatına girerek ülkemizde öncelikle siyasi istikrarı sağlayarak esnafın yüzünü güldürdüğünü ifade etti.
Bir milletin güçlü geleceğinin, o milletin ekonomi ve sanayisine bağlı olduğunu kaydeden Tanrıöver, AK Parti öncesi esnaf kredilerinin yüzde 70’ler civarında olduğunu belirtti. Tanrıöver, “Esnafımız Allah’a şükür AK Parti iktidarıyla birlikte hem kredi faizlerinde istediği oranı yakalamış ve hem de ülkemiz genelinde oluşturulan siyasi istikrarla önleri açılmıştır. Esnafımız, dikkat edilecek olursa artık geçmişte olduğu gibi yüzde yetmişlerle değil yüzde 5’lerle kredi kullanmakta ve hatta ülke genelinde hibe kullanımları iş dünyamıza getirilerek siyasi istikrarın uzantısında ekonomik istikrar sağlanarak, Türkiye dünya ülkeleri arasında hatırı sayılır siyasi ve ekonomik istikrarı yakalamıştır. Bugün Türkiye’nin bu hızlı çıkışını hazmedemeyenler ülkenin özellikle ekonomik olarak önüne takoz koymaya çalışmaktadırlar. Ancak bunu başaramayacaklardır” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mehmet Tanrıöver, Oda Ziyaretlerini Sürdürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN