Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Burak: "Kurtuluş Sandıkta"

Giriş Tarihi: 26.3.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Burak: Kurtuluş Sandıkta
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Aday Adayı Şaban Burak, gittiği her yerde Adana’nın farklı bir sorununun dile getirildiğini belirterek, “Bunca sorun iktidarın geride kalan 13 yılda memleketimize hiçbir şey yapmadığını ortaya koyuyor. Bu sorunları ancak Adanalı bir başbakan çözer” dedi.
Şaban Burak, Adana’nın 13 yıldır biriken ve çözülemeyen sorunlarla boğuştuğunu ifade ederek, “Bu şehrin kurtuluşu sandıkta yatıyor. 7 Haziran Adanalılar için bir kurtuluş günü olacak. Hemşehrimiz ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin Başbakanlığında Adana makus talihini yenecek. Bu sorunların üstesinden ancak Adanalı bir Başbakan gelir” dedi.
Seçim çalışmaları dolayısıyla her gün ilçe gezileri yaptığını ve bugüne kadar Adana’nın tüm ilçelerini dolaştığını kaydeden Şaban Burak, “Gittiğimiz her yerde gerek teşkilat mensuplarımızla gerekse oralarda yaşayan vatandaşlarımızla yaptığımız sohbetlerde Adana’nın sorunlarla boğuşan bir şehir olduğunu gözlemliyoruz. En büyük sorunlar şüphesiz işsizlik ve buna bağlı olarak fakirlik. Geçmişte tarımın başkenti olan Adana’nın bugün tarımsal üretim noktasında büyük sorunlar yaşadığına tanıklık etmek bizleri fazlasıyla üzüyor. Tufanbeyli’den Karataş’a, Pozantı’dan Ceyhan’a kadar Adana’nın dört bir yanında hemşehrilerimiz yıllardır çözülemeyen sorunlarla boğuşuyor” diye konuştu.
7 Haziran’da yapılacak milletvekilliği seçimlerinin Türkiye ve Adana açısından büyük bir şans olduğunu da kaydeden Şaban Burak, “13 yıldır iktidarda olan AKP hükümetinin Adana’nın sorunlarını görmezden geldiğini söylemek haksızlık olmaz. 7 Haziran günü Adana halkı sandığa giderek kendi göbeğini kendisi kesecek, kendi öz çocuklarını vekil olarak Meclis’e gönderecek. Hemşehrimiz olan Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin Başbakanlığında hem Türkiye hem de Adanamız makus talihini yenecek. Adana’nın içinde bulunduğu bunca birikmiş sorunu ancak Adanalı bir başbakan çözer” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Burak: "Kurtuluş Sandıkta"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN