Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ÇÜ Merkezi Kafeteryası Baştan Aşağı Onarıldı

Giriş Tarihi: 30.3.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
ÇÜ Merkezi Kafeteryası Baştan Aşağı Onarıldı
Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü Merkezi Kafeteryayı baştan aşağı onartarak yeni çehresiyle hizmete sundu.
Fiziksel alanları her bakımdan günümüz koşullarına uygun hale getirmek isteyen Çukurova Üniversitesi Yönetimi, 40 yıl önce yapılan ve tarihinde ilk kez baştan aşağı restore edilen Merkezi Kafeterya’yı öğrencilerin, akademisyenlerin ve idari personelin daha elverişli kullanmasına imkan tanıyacak hale getirdi.
Tarihinde ilk kez geniş kapsamlı onarıma giren Merkezi Kafeterya, yapılan etüt çalışmalarla öncelikler belirlenerek baştan aşağı değişimi sağlandı. Çatı kaplamalarından, ısıtma soğutma sistemlerine varıncaya kadar birçok fiziki alanlarının yeniden restore edilerek günümüz koşullarına uygun hale getirilen Merkezi Kafeterya’nın yemeklerin hazırlandığı, malzemelerin saklandığı depolara varıncaya kadar tüm sistem ve ekipmanları yenilendi.
Yer kaplamalarından engelli asansör yapımına kadar teknolojik ve özel malzemelerle yenilenen Merkezi Kafeterya modern yapısı ve teknik donanımları ile hizmete girdi.
Engelli öğrenci, akademisyen ve idari personel için düzenlemelerin de yapıldığı Çukurova Üniversitesi Merkezi Kafeteryası yenilenen yüzüyle beğeni topladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ÇÜ Merkezi Kafeteryası Baştan Aşağı Onarıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN