Ceyhan’da Avcılar Yarıştı

Giriş Tarihi: 5.5.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 15:37
Ceyhan’da Avcılar Yarıştı
’nın Ceyhan ilçesinde merhum Tuncer Keleş anısına ödüllü trap ve tek kurşun atışları yarışması düzenlendi.
Ceyhan Merkez Avcılık ve Doğa Sporları Kulübü tarafından Narlık Mahallesi’nde düzenlenen trap ve tek kurşun yarışmalarına Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye ve Maraş il ve içlerinden yaklaşık 300 sporcunun yanı sıra Akdeniz Bölgesi Av Yaban Hayatı Federasyon Başkanı Ali Servet ile Doğa Koruma Milli Parklar İl Müdürü İlhan Taş da katıldı.
Ceyhan Merkez Avcılık ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Tevhit Serbay Muştak, bu yıl ikincisini düzenledikleri etkinlikte amaçlarının, çevre il ve ilçelerdeki avcı ve atıcıları bir araya getirmek ve bilinçli avcı ve atıcılar yetiştirmek olduğunu söyledi.
Etkinlikte merhum Tuncer Keleş’in ailesine günün anısına, Ceyhan Ziraat Odası Başkanı Muhammet Bulut’a da desteklerinden dolayı Ceyhan Merkez Avcılık ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Tevhit Serbay Muştak plaket verdi.
Yarışmalar sonunda Amatör trap kategorisinde Hasan Akkoç birinci, Salim Yeşbek ikinci olurken, Profesyonel Trap kategorisinde İkbal Peker birinci Faruk Doğar ikinci oldu. Tek kurşun kategorisinde ise Faruk Duyun birinci, Yusuf Çabuk yarışmayı ikinci olarak tamamladı.
Yarışmalarda birinci ve ikincilere av tüfeği, dereceye girenlere ise çeşitli av malzemeleri hediye edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ceyhan’da Avcılar Yarıştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN