Mehmet Adil İkiz Ortaokulu Badmintonda Türkiye Grup Şampiyonu Oldu

Giriş Tarihi: 18.5.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 10:02
Mehmet Adil İkiz Ortaokulu Badmintonda Türkiye Grup Şampiyonu Oldu
Badminton Federasyonu İl Temsilcisi Ceyhun Öktem, son yıllarda okul ve kulüplerdeki başarılarla kentin sporda sesini duyurduklarını söyledi.
Öktem, 11-13 Mayıs tarihleri arasında Niğde’de gerçekleştirilen “Okullararası Badminton Grup Şampiyonası”nda güçlü rakiplerine rağmen grup şampiyonu olan Mehmet Adil İkiz Ortaokulu Müdürü ve Antrenörü İbrahim Tokgöz ile sporcuları kutlayarak daha önemli başarılara imza atacaklarına inandığını kaydetti.
Mehmet Adil İkiz Ortaokulunun daha önceki yıllarda da defalarca grup şampiyonu olduğunu, Türkiye genelinde önemli başarılar elde ettiklerini hatırlatan Öktem, konuşmasında şunlara yer verdi:
“Niğde’de grup şampiyonu olan M. Adil İkiz Ortaokulu sporcuları, ay sonunda Karaman’da gerçekleştirilecek Türkiye finallerine katılmaya hak kazandılar. Deneyimli antrenör İbrahim Tokgöz ve sporculara güveniyorum. Bu ekibin önemli başarılar elde edeceğine yürekten inanıyorum. Son yıllarda okul ve kulüplerdeki başarımızla kentimizin sesini duyuruyoruz. Kendimize ait özerk salonumuz olması halinde başarıların katlanacağına inanıyorum. Bu konuda yerel yöneticilerden de destek bekliyoruz. Bizlere destek veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne teşekkür ederiz.”
Öktem, Mehmet Adil Ortaokulu Müdürü ve Antrenörü İbrahim Tokgöz’ün okul-kulüp-veli işbirliğini çok koordineli sürdürdüğünü, badmintonda güzide kulübümüz Ülfetspor’un başarısının bundan kaynaklandığını da sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mehmet Adil İkiz Ortaokulu Badmintonda Türkiye Grup Şampiyonu Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN