Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kutluca: “Artık Zenginler Kulübü Olmaktan Çıkalım”

Giriş Tarihi: 25.5.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 25.5.2015 13:49
Kutluca: “Artık Zenginler Kulübü Olmaktan Çıkalım”
Tüm Sanayici ve İş Adamaları Derneği (TÜMSİAD) Şube Başkanı Yakup Kutluca, Küçük ve Orta Boy İşletmeler’in (KOBİ) yalnız bırakıldığını belirterek, “Artık zenginler kulübü olmaktan çıkalım” dedi.
TÜMSİAD, 7 Haziran’da seçime girecek olan Adana milletvekili adayları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Derneğin yönetim kurulu üyeleri son olarak Milli İttifakın Adana milletvekili adaylarıyla kahvaltılı toplantıda buluştu.
Ev sahipliğini TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca’nın yaptığı toplantıya Saadet Partili Adana Milletvekili adayı Yakup Budak, Büyük Birlik Partisi Adayı Ahmet Şahin, SP İl başkanı Mustafa Gözütok, TÜMSİAD kurucu başkanlarından Ümit Özlü, partililer ile iş adamları katıldı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜMSİAD Başkanı Yakup Kutluca, tüm adaylara seçimde başarı diledi. Misafirlerine derneğin tanıtımını yapan Başkan Kutluca, “Bizler TÜMSİAD’lı iş adamları olarak anlatan olacağız, aldatan olmayacağız. Amacımız yaşadığımız kent, ülkemiz ve insanlık için hizmet etmeye devam edeceğiz. Adana lobisi yok baronları var. Bu yüzden KOBİ’ler yalnız bırakıldı. Artık zenginler kulübü olmaktan çıkalım. İş adamlarımızın önünü açalım. Ne gerekiyorsa el ele vererek birlik ve beraberlik içerisinde hizmet edelim” dedi.
TÜMSİAD eski Başkanı Ümit Özlü’de Adana’nın sıkıntılı dar alanda hizmet aldığını ifade etti. Özlü, “Seçilen milletvekillerimiz Adana ruhu taşıyorsa bu kente işte o zaman hizmet gelir” şeklinde konuştu.
Saadet Partisi il Başkanı Mustafa Gözütok ise, Adana’nın sahipsiz kaldığını öne sürerek, “Siyasi iradenin iyi olması şart. Seçilen vekillerimiz seçildiği kentten dışarı çıkmamalı. O Kent için ne hizmetler yapabileceğini araştırmalı düşünmelidir” ifadesini kullandı.
Saadet Partisi Adana Milletvekili adayı Yakup Budak’da iş adamlarından destek isterken, tercih yapılırken geçmişin iyi değerlendirilmesi gerektiğini hatırlattı. Budak, “Türkiye’nin yükünü KOBİ’ler çekmektedir. Ülkemizin kaynak problemi yoktur. Azıl önemli olan bu kaynağın nasıl dağıtılacağı paylaştırılacağı önemlidir. Hayatımızı rahatlatacak yatırımlar yapmalıyız. Ancak şuan yapılan yatırımlar çok yetersiz. Tahribata gidiyoruz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kutluca: “Artık Zenginler Kulübü Olmaktan Çıkalım”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN