Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yılmaz: "Yoksullukla Savaşacağız, Yolsuzluk Ve Terörle Mücadele Edeceğiz"

Giriş Tarihi: 27.5.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 13:44
Yılmaz: Yoksullukla Savaşacağız, Yolsuzluk Ve Terörle Mücadele Edeceğiz
MHP Milletvekili Seyfettin Yılmaz, “Herkes emin olsun ki, iktidarımızda; yoksullukla savaşacağız, yolsuzlukla ve terörle mücadele edeceğiz. Devlet ve yönetim reformuyla çürümenin önüne geçeceğiz. Ahlak ve kalitenin tesisiyle çöküşü engelleyeceğiz” dedi.
Seyfettin Yılmaz, Yüreğir ve Seyhan ilçelerinde seçim çalışmalarını yoğunlaştırırken, kadın seçmenlerden MHP’ye destek istedi. Yüreğir’de Optimum AVM’yi ziyaret eden Seyfettin Yılmaz, alışverişe çıkan kadınlara rengarenk karanfiller hediye ederek, oy istedi. 7 Haziran’da ortaya çıkacak sonuçta kadınların belirleyici olacağını kaydeden Seyfettin Yılmaz, “Kadınlarımız bize güç veriyor. Onların desteğiyle inşallah 7 Haziran’da tek başına iktidar olacağız” dedi.
Seyhan’da ise İnönü ve Çakmak Caddesi’ndeki işyerlerini ziyaret eden Seyfettin Yılmaz, esnafla dertleşti, seçim beyannamesinde esnafla ilgili taahhütleri anlatıp, umut verdi. 7 Haziran seçimlerinde Türk Milleti’nin yolsuzluğa, hırsızlığa, tek adamlığa, hukuksuzluğa karşı, Türk Devleti’nin bekası için karar vereceğini dile getiren Yılmaz, şunları söyledi:
“Milletimiz tercihi MHP’den yana kullanacaktır, buna tüm kalbimle inanıyorum. Herkes emin olsun ki, iktidarımızda; yoksullukla savaşacağız, yolsuzlukla ve terörle mücadele edeceğiz. Devlet ve yönetim reformuyla çürümenin önüne geçeceğiz. Ahlak ve kalitenin tesisiyle çöküşü engelleyeceğiz. Programlarımızla sanayinin, işadamlarımızın, esnafın, aç ve açıkta kalan milyonlarca masum vatandaşımızın sorunlarını gidereceğiz. Yeni işyeri açan esnafımıza 5 yıl süreyle vergi ve prim avantajı sunacağız. Esnafımızın gelirinin vergilendirilmesinde asgari geçim indirimi uygulayacağız. Şoför esnafımızın yenilemek için alacağı ticari araçtan vergi almayacağız. Bu kategorideki kardeşlerimize yıpranma payı hakkı vereceğiz. Yük ve yolcu taşımacılığı yapan esnafımıza vergisiz akaryakıt imkanı sunacağız Esnaf ve sanatkarımızın geçmiş hizmetlerine borçlanma hakkı tanıyacağız.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yılmaz: "Yoksullukla Savaşacağız, Yolsuzluk Ve Terörle Mücadele Edeceğiz"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN