Okçuluk İl Spor Merkezi

Giriş Tarihi: 8.7.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 15:56
Okçuluk İl Spor Merkezi
Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü bünyesinde “İl Spor Merkezleri” kapsamında açılan okçuluk kursuna ilginin memnun edici düzeyde olduğu belirtildi.
Ata sporu okçuluğun Adana’da büyük ilgi görmesinin kendilerini gelecek için umutlandırdığını belirten, Bölge Okçuluk Antrenör Akın Eskitütüncü “Amacımız okçuluğu İlimize tanıtmak ve yeni sporcular kazandırmak” dedi.
Eskitütüncü, okçuluk kursuna ilk etapta 50’nin üzerinde 9-15 yaş arası sporcunun katıldığı belirtilirken, bu sayının artacağını söyledi.
Gençlik Stadında verilen eğitimlerde temel okçuluğa yönelik dersler alan kursiyerlere ayrıca okçulukta kullanılan malzemelerin tanıtıldığını ifade eden Eskitütüncü, 2 ay süren kurs sonunda başarılı sporcuları kulüplere yönlendireceklerini kaydetti.
Okçuluk Federasyonu Adana İl Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü Mehmet Darılmaz ile eşi Selma Darılmaz’ın il spor merkezlerine gelerek kursiyerlere yardımcı olduklarını belirten Eskitütüncü, kursun haftanın 3 günü 3 seans şeklinde olacağını tesis, malzeme ve diğer sorunların çözümüne katkılarından dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Abdulkadir Ataşbak’a teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Okçuluk İl Spor Merkezi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN