Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şekerbank’tan, ATO Üyelerine Kredi Kolaylığı

Giriş Tarihi: 12.7.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
Şekerbank’tan, ATO Üyelerine Kredi Kolaylığı
Ticaret Odası (ATO) ile Şekerbank arasında, işletmelere 4 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli 36 aya varan vadelerle kredi seçeneği sağlayan kredi protokolü imzalandı.
Protokolün imza töreninde, Şekerbank Genel Müdürü Halit Yıldız, Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, Bölge Müdürü Mustafa Özer, Adana Şubesi Müdürü Hüseyin Ayyıldız, Şekerbank Baş Ekonomisti Ozan Çağrı Gazitürk, İşletme Bankacılığı Pazarlama Müşteri Yönetimi Müdürü Enis Bulca’nın yanı sıra; ATO Yönetim Kurulu Üyesi Cevdet Şeker, Genel Sekreter Ahmet Nevruz ve Genel Sekreter Yardımcısı Birol Yarman hazır bulundular. Törende ilk konuşmayı yapan Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe, Şekerbank’ın işletmeler için başlattığı kampanyalardan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Oda olarak banka tarafından hayata geçirilen “Ticaret ve Sanayi Odaları” protokolünü desteklediğini ifade etti. Menevşe, “Bu protokol ile Şekerbank tarafından Odamız üyesi işletmelere büyük bir imkan yaratılmış bulunmaktadır. Sizlere bu işbirliğiniz için şahsım ve Odam adına şükranlarımı sunuyorum. Bu protokolün Adana ekonomisinin gelişimi bakımından son derece yararlı olacağına inanıyorum” dedi.
Şekerbank Genel Müdürü Halit Yıldız da, Şekerbank’ın 62 yıldır üretenin yanında yer alarak ülke ekonomisine katkı sağladığını belirtirken, “Müşterilerimizi yol arkadaşlarımız olarak görüyor ve onların geleceğinin bizim de geleceğimiz olduğu düşüncesiyle hareket ediyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da üretime destek olabilmek için elimizden ne geliyorsa yapmaya kararlıyız” dedi.
Protokol metni, konuşmaların ardından Şekerbank Genel Müdürü Halit Yıldız ve ATO Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe tarafından imza altına alındı. Protokol ile Adana Ticaret Odası’na kayıtlı olan işletmeler, aylık eşit taksit ödemeli 4 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli 36 aya varan vade seçenekleriyle 200 bin liraya kadar olan finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve başta POS cihazı olmak üzere bankanın çeşitli avantajlardan yararlanabilecekler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şekerbank’tan, ATO Üyelerine Kredi Kolaylığı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN