Vali Büyük’ten Kamu Kuruluşlarına Bayram Ziyareti

Giriş Tarihi: 18.7.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
Vali Büyük’ten Kamu Kuruluşlarına Bayram Ziyareti
Valisi Mustafa Büyük, Ramazan Bayramı’nda Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve kurum yetkilileriyle birlikte kamu kuruluşlarına bayram ziyaretinde bulundu.
İlk olarak İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Vali Mustafa Büyük, askerler ile tek tek tokalaşarak, bayramlarını kutladı.
Jandarma Komutanlığı’nın ardından Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na geçen Vali Mustafa Büyük, burada zabıta ve itfaiye personeliyle bayramlaştı.
Ziyaret ettiği yerlerde çiçekler ile karşılanan Vali Mustafa Büyük, Fatih Polis Lokali’nde polislerle de bayramlaştı.
Asker, zabıta, itfaiye ve polislerin amirleri ile memurların bayramlarını kutlayan Vali Büyük, “Her koşulda vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için görevi başında olan personellerimiz, bu Ramazan Bayramı’nda da insanımıza hizmet etmektedir. Tüm kamu personellerimizin bayramlarını kutluyor, onlara teşekkür ediyorum” dedi.
Vali Büyük, kamu personellerinin ailelerini de unutmayarak, onlara selamlarını iletip, kamu görevlilerinin büyük bir aile olduğunu vurguladı. Büyük, “Tüm kamu personellerimiz, bir bütün olarak hareket edip, milletimizin mutlu bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri için sevdiklerinden feragatta bulunuyorlar. Bu manada en büyük teşekkürlerimizi ailelerimize iletiyor, onlarında bayramlarını tebrik ediyorum” diye konuştu.
Ziyaret, Vali Mustafa Büyük’ün asker, zabıta, itfaiye ve polislerle sohbet etmesiyle son buldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Büyük’ten Kamu Kuruluşlarına Bayram Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN