Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fizyoform Şubeleri Ve Franchising İle Büyüyor

Giriş Tarihi: 20.7.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 16:55
Fizyoform Şubeleri Ve Franchising İle Büyüyor
Merkezi ’da bulunan ve fizyoterapist Zafer Aksungur tarafından 2010 yılında kurulan Fizyo Form Sağlıklı Yaşam Merkezi, Adana’daki iki şubesinin ardından gelen yoğun taleplerle Franchising ile de büyüyor.
Yurt içi ve yurt dışında birçok projeye imza atan Fizyo Form, Adana dışındaki ilk şubesini Aydın’da açtı. Diğer illerden gelen talepleri de değerlendirdiklerini belirten Kurucu Fizyoterapist Zafer Aksungur, bu konuda da seçici davrandıklarını kaydetti.
Fizyo Form Sağlıklı Yaşam Merkezi’ni, "Pilates ve Manuel Terapi"nin bir arada fizyoterapistler tarafından uygulanması amacıyla kurduklarını anımsatarak, şöyle devam etti:
"Artık Türkiye çapında şubeleşmeye gidiyoruz. Aramıza katılmak isteyen, iş ortağımız olmak isteyen, mesleğini keyifle sürdürmek isteyen arkadaşlar bizimle iletişime geçebilirler."
Aksungur, FizyoForm iş ortağı olan fizyoterapistlerin açacakları kurumda çalışacak tüm uzman ve ara elemanların eğitimlerini de kendileri tarafından verildiğini kaydetti.
FizyoForm bünyesinde, Pilates, Manuel Terapi, Fitness, Klasik ve klinik masaj, Sauna, Vitamin Bar, Obezite’de egzersiz tedavisi, MS, Hemipleji ve Parkinson gibi nörolojik rahatsızlıklara yönelik grup terapileri ve özel rehabilitasyon teknikleri uygulanıyor.
Kenan Evren Bulvarı ve Gazipaşa Bulvarı’nda iki şubesi bulunan Fizyo Form bünyesindeki profesyonel kadroda, fizyoterapist, antrenör, eğitmen, masör/masöz, idari ve destek kadroları yer alıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fizyoform Şubeleri Ve Franchising İle Büyüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN