Başkan Karalar: "Muhtarlarla Beyin Fırtınasında Hizmet Odaklı Projeler Ortaya Çıkıyor"

Giriş Tarihi: 7.10.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 7.10.2015 10:33
Başkan Karalar: Muhtarlarla Beyin Fırtınasında Hizmet Odaklı Projeler Ortaya Çıkıyor
Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, "Muhtarlarımızla sürekli hale getirdiğimiz beyin fırtınalarında hizmet odaklı ve vatandaşlarımızın memnuniyetini önceleyen projeler ortaya çıkıyor" dedi.
Seyhan Belediyesi Encümen Salonu’nda 15’erli gruplar halinde mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Belediye Başkanı Karalar, toplantılarda hem geride kalan hizmet dönemini değerlendiriyor hem de önümüzdeki günlerde yapılacak çalışmalar hakkında muhtarlarla görüş alış verişinde bulunuyor.
Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, mahallelerde gerçekleştirilen ‘halk günü’ buluşmalarında vatandaşlardan gelen talep ve şikayetler doğrultusunda çalışma takvimi oluşturulduğunu açıkladı. Karalar, “Muhtarlarımızla göreve başladığımız ilk günden itibaren her zaman temas halindeydik. Bu buluşmalarımızda vatandaşlarımızdan gelen talepler, muhtarlarımızın tespitleri ve bizim belediye olarak yapacağımız çalışmalar aynı anda değerlendiriliyor. Bürokratlarımız toplantılarda kendileriyle ilgili konuları not alıp gelen taleplerin takipçisi oluyor. Muhtarlarımızla sürekli hale getirdiğimiz beyin fırtınalarında hizmet odaklı ve vatandaşlarımızın memnuniyetini önceleyen projeler ortaya çıkıyor. Böylesi yoğun bir mesaiyle üretilen projelerimizden de vatandaşlarımız memnun oluyor, hizmeti takdir ediyor” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Karalar: "Muhtarlarla Beyin Fırtınasında Hizmet Odaklı Projeler Ortaya Çıkıyor"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN