Şanlıurfa’da "Yağmur" Var

Giriş Tarihi: 8.10.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 8.10.2015 10:11
Şanlıurfa’da Yağmur Var
Türkiye’de faaliyette olduğu 40 yıla yakın sürede birçok ilki gerçekleştirerek sektörün takip edilen markası olan Yağmur Mobilya, yurt geneline yaydığı konsept mağazalar atağını Şanlıurfa’nın alışveriş merkezi konumundaki Karabağlar’da açtığı yeni mağaza ile sürdürdü. Açılışına AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ali Eşref Fakıbaba, merkez Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve geniş bir davetli grubunun katıldığı mağaza ile birlikte Yağmur Mobilya’nın konsept mağaza sayısı 21’e çıktı.
BÖLGEDE ÖNEMLİ MİSYON ÜSTLENECEK
ile Düzce’de bulunan üç ayrı tesisinde, deneyimli, kalifiye teknik ve yönetici kadrosu, elektronik makineleriyle dünya standartlarına uygun üretim yapan Yağmur Mobilya’nın Türkiye Pazarlama Müdürü Umut Yüksel Demirci ”İş ortağımız Remzi Özdede ile yaptığımız bu mağazamız, markamızın kaliteli hizmetinin bölge halkına ulaştırılması için çok önemli bir misyon üstlenecektir” dedi. Demirci, aynı zamanda gelecek ay içinde Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde de yeni bir konsept mağaza açılışı gerçekleştireceklerinin müjdesini verdi.
Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba ve Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye mağaza açılışına katılımları teşekkür eden Yağmur Mobilya Türkiye Pazarlama Müdürü Umut Yüksel Demirci ”Konsept mağazamız bulunduğu cadde itibari ile mobilya alışverişinin merkezi konumunda bulunuyor. Çünkü bu cadde, müşterilerin mobilya ihtiyacına cevap verecek büyük metrekarelerde mağazalar zincirlerini barındırıyor” dedi.
TÜKETİCİYE VERİLEN DEĞERİ GÖSTERİYOR
Günümüzde artık şık ve iyi dekorasyonlu büyük mağazaların tüketiciyi ürkütmediğini belirten Umut Yüksel Demirci, “Böyle mağazalar aksine tüketiciye verilen değeri artırıyor. Tüketiciler, büyük ve rahatlıkla kaliteli zaman geçirecekleri, konforlu, güven veren, bir mağazadan alışveriş yapmayı ve kurumsal mağaza işletmeciliğini tercih ediyorlar. Bu bağlamda biz de konsept mağazalarımızı ziyaret eden, alışveriş yapan müşterimizi memnun etmek ‘mobilya algısını’ en iyi şekilde sunmak için yaratıcılık sınırların zorlandığı ar-ge departmanımızla yeni tarz modelleri,kumaş ve desenleri tasarlayarak ve araştırarak sürekli yenilik arayışımızı devam ettiriyoruz” ifadelerini kullandı.
Umut Yüksel Demirci, tüketicilere, mobilya alırken; aldıkları ürünün arkasında durabilecek, yıllar geçmiş olsa da satış sonrası hizmeti kesmeyecek, yıllarca kullanabileceği ürünleri sunan markaları tercih etmeleri tavsiyesinde de bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şanlıurfa’da "Yağmur" Var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN