Samsat’a Dev Projeler Yolda

Giriş Tarihi: 23.2.2015 16:18
Samsat’a Dev Projeler Yolda
’ın Samsat ilçesi Belediye Başkanı Yusuf Fırat, 2015 yılında Samsat için hayal gibi görünen dev projelerin hayata geçirileceğini belirtti.
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 19 Şubat’ta Ankara’da yaptığı Belediye Başkanları toplantısına katılan Belediye Başkanı Yusuf Fırat, Başbakan Danışmanı Dr. Naci Yorulmaz ve AK Parti Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın ile görüştüğünü, kendilerine Samsat ilçesinde gerçekleştirilmesi düşünülen ve devam eden projeler hakkında bilgi sunduğunu ifade etti.
Başkan Fırat, Ak parti Grup Başkan Vekili, Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın’ın Samsat ilçesinde gerçekleştirilmek istenen bazı projelerin takibi ve desteklenmesi hususunda yakın ilgi ve alaka gösterdiğini belirtti.
Fırat, "Bakanlıklar düzeyinde iki gün süren ziyaret gerçekleştirdik. Başta Sulama Projesi için güneş enerjisi sisteminin kurulması, Samsat ilçesi için önemli bir ihtiyaç olan kapalı spor salonu inşaatının başlaması, yeni Devlet Hastanesi yapımı, Şanlıurfa’nın Bozova ilçesi ile Samsat ilçesi arasında seferler yapacak olan feribot iskelesinin kurulması, Samsat’ın Adıyaman - Kahta yol ayrımına kadar duble yol yapılması gibi birçok önemli projeler yürütmekteyiz. Bunların gerçekleşmesi için destek istedik ve Sayın Grup Başkan Vekilimiz yakından ilgileneceklerini ifade ettiler. Kendilerine teşekkür ediyorum. 2015 yılında Samsat için hayal gibi görünen projelere imza atacağız inşallah” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Samsat’a Dev Projeler Yolda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN