Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sağlık-sen’den Genişletilmiş İl Divan Toplantısı

Giriş Tarihi: 30.3.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 11:02
Sağlık-sen’den Genişletilmiş İl Divan Toplantısı
Sağlık-Sen Şubesi Genişletilmiş İl Divan Toplantısını gerçekleştirdi.
Adıyaman’da bir otel salonunda gerçekleştirilen Sağlık-Sen Genişletilmiş İl Divan Kurulu Toplantısına Sağlık-Sen Adıyaman Şube Başkanı Yasin Barutçu, ilçe temsilcileri ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Burada açış konuşmasını yapan Sağlık-Sen Adıyaman Şube Başkanı Yasin Barutçu, “Sağlık-Sen olarak kurulduğumuz günden bu yana, sadece kendimizi ilgilendiren değil, aynı zamanda bütün toplumu ilgilendiren, bütün toplumun ortak sorunlarına da eğildik. Gün geldi Filistin’de, Arakanda, Kobani’de katledilen dünya mazlumlarının sesi olduk. Gün geldi, darbe girişimlerine, antidemokratik çağdışı uygulamalara karşı meydanlara indik. Gün geldi, başörtüsüne özgürlük isteyen bacılarımız için 12 milyon 300 bin imza toplayarak başörtüsüne özgürlüğün önünü açtık. Gün geldi hakkın ve emeğin hesabını sizlerle beraber sorduk. Bizler dünya mazlumlarının sesiyiz, bizler kimsesizlerin kimiyiz, bizler halkın ve adaletin savunucularıyız, bizler çalışanların sesi ve sözüyüz, biz biriz, biz beraberiz, çünkü biz hep beraber Sağlık-Sen’iz ve büyük bir aileyiz. Bu bağlamda ben sizlerle birlikte olmaktan, bu güzel, bu onurlu davanın bir ferdi olmaktan gurur duyduğumu, onur duyduğumu belirtmek istiyorum” dedi.
Genişletilmiş İl Divan Toplantısında 2015 yılı hedeflerinin üzerinde durularak temsilcilerin görüş ve önerileri dikkate alınıp değerlendirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sağlık-sen’den Genişletilmiş İl Divan Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN