Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tarım Kredi Kooperatifi Bölge Toplantısı ’da Yapıldı

Giriş Tarihi: 15.4.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 13:51
Tarım Kredi Kooperatifi Bölge Toplantısı Adıyaman’da Yapıldı
Tarım Kredi Kooperatifleri Gaziantep Bölge Birliği 2015 yılının ilk üç aylık dönemini değerlendirme toplantı ’da yapıldı.
Adıyaman Tarım İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan toplantıya Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Terzi, Bölge Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aksoy ve üyeleri, Merkez Birliği temsilcileri ile personeller katıldı.
Merkez Birliği Yönetim Kurulu üyesi Yaşar Terzi, Bölge Birliğinin hak ettiği konuma taşımak için hep birlikte daha çok çalışarak, çiftçilere daha iyi hizmet sunabilmenin gayreti içerisinde olacaklarını belirtti.
Bölge Müdürü Mehmet Aksoy ise konuşmasında, “Kayıtlı ortakların faal hale getirilmesi, yeni ortak kaydı yapılması, çiftçilerimize Tarım Kredi Kooperatiflerine ortak olmalarının kendilerine sağlayacağı avantajların anlatılması için köy köy,belde belde bilgilendirme toplantılarına aralıksız devam edilecektir.
Çiftçilerimizin bir birim alandan daha fazla ve kaliteli ürün alabilmeleri için Tarım Kredi Kooperatifleri olarak her zaman çiftçimize kaliteli ve güvenilir tarımsal girdi sunmanın yanında ziraat mühendislerimizce de teknik destek verilerek, çiftçimiz hizmetinde olmaya devam edeceğiz.
İklim koşullarına bağlı olarak pas ve septoria yanında kök çürüklüğüne sebep olan mantari hastalıklar konusunda çiftçilerimizin tarla kontrolleri yapılarak, gerekli önlemleri alabilmeleri için teknik bilgilendirme yapmak üzere ziraat mühendislerimiz sürekli sahada olacaktır.
Çiftçilerimiz ÇKS güncellemelerini yaparak, düşük faizli kredilerden faydalanmak, kaliteli ve güvenilir tarımsal girdileri almak, toprak analizlerinin yaptırmak, teknik destek ve hizmet almak üzere sahibi oldukları dost kapısı en yakın Tarım Kredi Kooperatiflerine bekliyoruz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarım Kredi Kooperatifi Bölge Toplantısı Adıyaman’da Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN