Engelli Araç Park Yerleri, Normal Oto Park Haline Döndü

Giriş Tarihi: 1.7.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 1.7.2015 14:39
Engelli Araç Park Yerleri, Normal Oto Park Haline Döndü
’da, engelli vatandaşlar için ayrılan araç park yerlerine normal vatandaşların araçlarını park etmesi tepkilere neden oldu.
Gölbaşı Caddesi üzerinde bulunan engelli araç park yerlerine araçlarını park eden vatandaşlardan dolayı engelli vatandaşlar araçlarını park edemeyince bu durum tepkiye neden oldu. Duruma tepki gösteren vatandaşlar günümüzde engelli vatandaşların mağdur edildiği belirtilerek aynı zamanda trafik polislerinin denetim yapmadığı iddia edildi.
Duruma tepki gösteren vatandaşlar, “Gelen geçen engelli araç park yerlerine araçlarını park edip gidiyor. Engelli vatandaşlarımız ise, araçlarını kendilerine at olan park yerlerine araçlarını park edemiyor. Burada hem bir duyarsızlık var hem de trafik polislerinin denetim yapmadıkları gözlenmekte. Yani bu duruma el atılmalıdır. Trafik polisleri tarafından denetim yapılıyor olsa, oraya aracını bir defa park eden bir daha da edemez ve engelli vatandaşlarda kendilerine ayırtılan araç park yerlerini rahatlıkla kullana bilir. Ama ne yazık ki, vatandaşlarımız duyarsız davranıp araçlarını park ediyor polisler ise, denetimleri ya hiç yapmıyor ya da yetersiz yapıyor” şeklinde konuştular.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Engelli Araç Park Yerleri, Normal Oto Park Haline Döndü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN