Kahad’dan Bayram Yardımı

Giriş Tarihi: 13.7.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
Kahad’dan Bayram Yardımı
Kahta Hafızları ve Kuran Gönülleri Derneği (KAHAD) tarafından Kahta’da yaşayan kimsesiz, yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi 50 çocuğa bayram kıyafeti yardımında bulunuldu.
KAHAD Başkanı Hafız Bilal Demir yaptığı açıklamada, dernek olarak kültürel etkinlikler, eğitim amaçlı kurslar yapmakla birlikte imkanlar nispetinde Kahta’daki kimsesiz yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara giyim yardımları yapıldığını belirtti.
Başkan Demir, "Bize intikal edilen tüm yardım taleplerine cevap vermeye çalışıyoruz. Kahta’da yaşayan, yardıma muhtaç ailelerimize yapılan bu yardım çalışmalarıyla her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya çalışıyoruz. Yaptığımız eğitim kurslarından sonra giyim yardımında Kahtamızda kimsesiz, yetim ve yardıma muhtaç çocuklarımıza bayramlık giyim yardımı yaptık. Yapılan bu yardım çalışmalarında bizlere en büyük desteği sağlayan esnaf Bilal Türkan ve kardeşlerine, KAHAD derneği üyelerine, hafızlık yapan talebelerimize ve hiçbir zaman desteğini esirgemeyen lılar Vakfı Başkanı İş adamı Sayın Ramazan Aksoy’a şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahad’dan Bayram Yardımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN