İhtiyaç Sahibi 200 Aileye Yardım Yapıldı

Giriş Tarihi: 15.7.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
İhtiyaç Sahibi 200 Aileye Yardım Yapıldı
’da, Yoksullar ve Kimsesizler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (YOKİM-DER) tarafından Adıyaman’da, ihtiyaç sahibi 200 aileye kıyafet yardımı yapıldı.
Hayırseverler tarafından Yokim-Der’e gönderilen kıyafetler dernek görevlileri tarafından tespit edilen yardıma muhtaç olan 200 aileye tek tek dernek binasında dağıtıldı. Yardım malzemelerini alan ailelerin sevinçleri yüzlerinden okunurken, Dernek Başkanı Mehmet Şimşek yardımların durmadan devam edeceğini belirtti.
Dernek Başkanı Şimşek, "İstanbul’dan, hayırsever iş adamları ve hayırsever vatandaşlar tarafından bizlere gönderilen yardımlar burada tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi ailelere tek tek dağıtılıyor hem onlar seviniyor hemde bizler onların sevinciyle mutlu oluyoruz. Bizleri yalnız bırakmayıp yardımlarını esirgemeyen herkese sonsuz teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Yardım paketlerini alan vatandaşlar oldukça mutlu olduğunu belirtirken, aynı zamanda ramazan ayı boyunca da yaklaşık ihtiyaç sahibi 500 aileye de gıda yardımında bulunulduğu ve yardımların devam edeceği öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İhtiyaç Sahibi 200 Aileye Yardım Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN