Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bekir Develi’den Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğrencilerine Stand-up Gösterisi

Giriş Tarihi: 10.3.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Bekir Develi’den Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğrencilerine Stand-up Gösterisi
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Genç Akademi Topluluğu tarafından organize edilen Bekir Develi stand-up Gösterisi AKÜ Atatürk Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.
’a gelerek Üniversite öğrencileriyle bir araya gelen Bekir Develi’nin stand-up Gösterisi’ne yoğun ilgi gösteren öğrenciler kahkaha tufanına tutuldu. Özellikle küfür ve argodan uzak, İslami stand-up sunumlarıyla ilgi çeken Bekir Develi, öğrencilerin büyük ilgi ve alakasıyla karşılaştı. AKÜ Genç Akademi Topluluğu’nun organize ettiği programda konuşan Genç Akademi Topluluğu Başkanı Cemalettin Erkan Topluluğun kuruluş ve faaliyetlerinden bahseder şu ifadelere yer verdi: “Kıymetli misafirler genç Akademi topluluğu 2007 yılında AKÜ bünyesinde kuruldu. Üstat Necip Fazıl Kısakürek’in dediği gibi ‘Zaman bendedir ve mekân bana emanettir’ sözünü şiar edinerek kurulduğu günden bu zamana kadar üniversite bünyesinde sosyal ve kültürel alanda faaliyetlerde bulunmaktadır. Yaptığımız faaliyetlerde öncelikli hedefimiz, üniversiteli gençlerin kişisel gelişimlerini sağlamak, toplumsal hizmet çalışmalarına dahil etmek, sosyal, kültürel ve manevi gelişimleri ile ilgili faaliyetler yapmaktır. Her yıl yaptığımız programlarda siz değerli misafirlerin bizleri yalnız bırakmayarak destek vermesi bizlere mutluluk veriyor.”
Konuşmanın ardından Bekir develi yaklaşık 1,5 saat boyunca sahnede yaptığı komedi şovlarıyla katılımcıları güldürerek unutulmaz bir gün yaşattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bekir Develi’den Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğrencilerine Stand-up Gösterisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN