Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’da Proje Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Giriş Tarihi: 5.4.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:48
Afyonkarahisar’da Proje Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Valisi Hakan Yusuf Güner başkanlığında ildeki kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen toplantıda hazırlanan projeler değerlendirildi.
Afyonkarahisar’da toplumun her kesiminden insanları kapsayacak projeler üretenlere öncülük eden Vali Hakan Yusuf Güner, Afyonkarahisar Gençlik Merkezi’nde proje toplantısında bu kez ağırlıklı olarak eğitime ve aile birlikteliğine öncelik verdi. Toplantıda konuşan Vali Güner, tüm kurum ve kuruluşların insani değerleri içerisine alan bir hedefinin, bir gayesinin ve bir sevdasının olması gerektiğini belirterek, yapılan her türlü çalışma ve faaliyetin önemli bir amacı olmasını, bu anlamda da tüm kurum ve kuruluşların sorumluluk alanlarında kalıcı çözümler ve uygulamalar üretme gayretinde olmasını istedi. Bütün gayretlerin Afyonkarahisar için olduğunu ve bu anlamda da tüm Türkiye’ye örnek çalışmalar sergileyeceğini belirten Vali Güner, proje oluşturulması ve yürütülmesi ile alakalı çalışma ve faaliyetlerin daha ileriki günlerde detaylı bir şekilde kamuoyuna duyurulacağını söyledi.
Toplantıda Vali Güner’in söz konusu kurumlara talimatları doğrultusunda hazırlanan projelerin sunumu gerçekleştirilirken, projelerin daha etkin ve verimli olabilmesi için Vali Güner bazı öneri ve isteklerde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Afyonkarahisar’da Proje Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN