Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’da Frig Yolu Tanıtım Toplantısı

Giriş Tarihi: 4.5.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 4.5.2015 11:59
İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü (AFDOS) işbirliğinde gerçekleştirilen “Frig Yolu Tanıtım Toplantısı” Hattat Karahisari Kültür Merkezi’nde yapıldı.
Frig Yolu ekibinden Prof. Dr. Hüseyin Sarı ve Prof. Dr. Songül Sonal’ın sunum yaptıkları toplantıya Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili İhsan Akar, AFDOS Kulüp Başkanı Mehmet Bilgiçer ile çok sayıda davetli katıldı. Frig Yolu’nun belirlenmesi ve işaretlenmesi süresince yaptıkları çalışmaları slaytlar eşliğinde sunan Sarı ve Sonal, Frig Yolu’nun kent ve bölgenin kültür ve turizmine olan katkılarından da anlattılar. Son olarak katılımcılara çalışmalar esnasında çekilen fotoğraflardan oluşan bir sunum izlettirildi.
Toplantının sonunda AFDOS Kulüp Başkanı Mehmet Bilgiçer ile Türkiye Dağcılık Federasyonu İl Temsilcisi Mitat Şener, Sarı ve Sonal’a kulüp adına birer plaket takdim ederek teşekkür ettiler. İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili İhsan Akar ise uzmanlara sunumlarından dolayı tebriklerini ileterek, el yazması eski bir Afyon haritası hediye etti. Toplantının sonrasında Prof. Dr. Hüseyin Sarı, Frig Yolu ile ilgili hazırladığı kitabını okurları için imzaladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Afyonkarahisar’da Frig Yolu Tanıtım Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN