Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Diyarbakır Müftülüğüne Atanan Müftü Burhan İşliyen Veda Ziyaretlerini Sürdürüyor

Giriş Tarihi: 24.6.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 25.6.2015 07:08
Diyarbakır Müftülüğüne Atanan Müftü Burhan İşliyen Veda Ziyaretlerini Sürdürüyor
İl Müftüsü olarak iki yıl görev yaptıktan sonra Diyarbakır İl Müftülüğü görevine atanan Müftü Burhan İşliyen Vali Hakan Yusuf Güner’e veda ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı bilgi alışverişinin bulunulduğu ziyarette Afyonkarahisar’da yürüttüğü başarılı çalışmalarından dolayı İl Müftüsü Burhan İşliyen’e teşekkür eden Vali Hakan Yusuf Güner, kurumdaki yönetici sıfatıyla elde ettiği başarısının yanında, insanlara olan yakınlığı, bilhassa dini eğitim konusunda en küçük bireylerden yetişkinlere kadar sağladığı gönül köprüsüyle de büyük başarılar elde ettiğini belirtti. Müftü İşliyen’in proje odaklı olarak örnek ve öncü çalışmalar gerçekleştirdiğinin altını çizen ValiGüner, dini bilgilerin tüm bireylere ulaştırılması, bu bilgilerin kentte yaşayanların hayatlarına en iyi şekilde yansıtmalarına vesile olunması ve bu sürecin en iyi şekilde yürütülmesinin bir gönül işi olduğunu söyledi.
Afyonkarahisar’ı çok sevdiğini, buradaki dini ve sosyal ortamın kendisinde ayrı bir öneme sahip olduğunu belirten Müftü İşliyen, Afyonkarahisar’dan ayrılmanın üzücü olduğunu aktardı. Bedenen ayrılacağını fakat gönlünün Afyonkarahisar’da kalacağını söyleyen İşliyen, Afyonkarahisar’daki bu güzel manevi ortamın sağlanmasında emeği olan başta Vali Güner olmak üzere tüm bürokratlara, siyasilere, yöneticilere ve Afyonkarahisar halkına teşekkür ettiğini söyleyen Müftü İşliyen, Afyonkarahisar’daki bu güzel ortamın devam etmesi için dualarını eksik etmeyeceğini belirtti.
Ziyaretin sonunda Vali Güner tarafından Müftü İşliyen’e günün anısına kalem hediye edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diyarbakır Müftülüğüne Atanan Müftü Burhan İşliyen Veda Ziyaretlerini Sürdürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN