Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Servet Alpaslan’dan STK’lara Teşekkür

Giriş Tarihi: 23.3.2015 20:58 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 21:35
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Servet Alpaslan, milletvekili adaylarının belirleneceği sivil toplum örgütleri için yapılan temayül yoklaması sonrası oy kullanan ve kendisine destek olan tüm sendika, oda ve derneklere teşekkür etti.
Temayül yoklaması sonrası açıklamalarda bulunan Servet Alpaslan, büyük bir coşku içerisinde tüm sivil toplum örgütü temsilcileri ve yönetim kurullarının oy kullandığını söyledi. Bu oylamaların önemine vurgu yapan Alpaslan “Partimiz bu oylama ile ilimizdeki dernek, oda, sendika ve birliklerin görüşünü almıştır. Bu oylama gerçekten çok önemlidir. Sivil toplum örgütleri bir ilin dinamiğidir. Sivil inisiyatifin yönetime katılması bizi oldukça mutlu etmiştir. Katılımın yüksek olması da bizler ve partimiz için bir şanstır. Ağrı’da doğup yaşayan bir birey olarak bende sivil toplum örgütlerimizden büyük destek gördüm. Bize destek olarak, teveccühte bulunan tüm STK’lara şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum. Allah hepsinden razı olsun” dedi.
"SORUMLULUĞUMUZ ARTTI"
Temayül yoklamasının başlangıç saatinden bitişine kadar bir çok STK Başkanı ve Yönetim Kurulları ile görüştüğünü ve gördüğü tablonun kendisini çok mutlu ettiğine değinen Alpaslan, “İlimizde değişik grup ve düşüncede olan dernek, meslek odaları, vakıf, birlik gibi sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yönetim kurullarının bizlere olan bakışları ve destekleri üstümüzdeki sorumluluğu bir kat daha artırmıştır. Bugün gördüğüm tablo ve destek beni onore etmiştir. Görüştüğümüz tüm STK temsilcileri ile uzun süre ilimizin sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunma fırsatı buldum. İnanıyorum ki tüm STK’larımız Ağrı’ya yakışan ve hizmet edecek adayları en iyi şekilde belirlemiştir. Genel merkezimiz de mutlaka bu sese kulak verecektir. Memleketimiz için hayırlısı olsun” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Servet Alpaslan’dan STK’lara Teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN