Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Köse: 21 milyon ödenek getirdik

Giriş Tarihi: 7.1.2013

AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Antalya milletvekilleri, İl yönetim kurulu üyeleri ve ilçe teşkilatı ile birlikte Manavgat ilçesini ziyaret etti

AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Antalya milletvekilleri Mevlüt Çavuşoğlu, Gökçen Özdoğan Enç, İl yönetim kurulu üyeleri ve ilçe teşkilatı ile birlikte Manavgat'ta bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İl Başkanı Köse ve milletvekilleri ilk olarak Çakış Köyü'ne giderek vatandaşlarla bir araya geldi. 10 yıldır iktidarda olup da vatandaşın ayağına giden tek parti olduklarını söyleyen İl Başkanı Köse; "Bizim işimiz vatandaşa hizmet etmek. Hizmet üretip, vatandaşın ayağına gidip, yaptığımız ve yapacağımız hizmetleri anlatıyoruz. Yaşadığımız memlekete hizmet için gece gündüz durmadan çalışıyoruz. 10 senedir iktidarda olup da vatandaşın ayağına giden, sürekli halkla iç içe olan bir partiyiz" diye konuştu.

'Muhalefet, hizmet düşmanı!..'
Muhalefetin Yeni Büyükşehir Yasası'nı engellemeye çalıştığını ve sürekli eleştirdiğini belirten Köse, "Muhalefetin yaptığı hizmet düşmanlığıdır. Yasa için muhalefet partileri 'tü kaka' dedi ve her türlü engelleme girişiminde bulundular. Onlar zaten bizim yaptığımız her hizmeti eleştiriyor. Yaptığımız hizmetleri hazmedemiyorlar" dedi. Genel Başkan Yardımcısı ve milletvekillerinin hizmetlerde aksama olmaması için gayret gösterdiğini vurgulayan İl Başkanı Köse, "KÖYDES'e 12 milyon lira ek ödenek gönderilmesini sağladı. Yetmedi, İl Özel İdaresi'ne 4 milyon 300 lira, Akdeniz Üniversitesine 2 milyon lira daha gönderildi. O da yetmeyince 3 milyon lira daha olmak üzere toplamda 21 milyon 300 bin lira ek ödenek gönderilmesi sağlandı. Biz, sizler için ve sizlere hizmet için varız" dedi. Manavgat İlçe Teşkilatı'nın köylere giderek vatandaşlarla görüştüğünü ifade eden Antalya Milletvekili Çavuşoğlu ise "Her yerde partinin iktidarda kalmasının ve oylarının artmasının sırrı nedir? diye soruluyor. Bu sadece Türkiye'de değil, yurtdışında da soruluyor. Yurtdışından insanlar gelip, AK Parti'yi inceliyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Köse: 21 milyon ödenek getirdik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN