MÜSİAD'ın yeni başkanı Lekesiz

Giriş Tarihi: 7.1.2013
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi 15'inci Olağan Genel Kurulu, dernek merkezinde Genel Başkan Nail Olpak'ın katımıyla gerçekleşti. MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Abdullah Aykut, MÜSİAD'ın genel kurul anlayışının pek çok kurumdan farklı olduğunu belirterek bayrak yarışı yürüttüklerini ve bundan sonra da bir nefer olarak çalışmaya devam edeceğini söyledi.

2012 DEĞERLENDİRMESİ

MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ise 2012 yılının yüzde 2,7 gibi bir büyüme ile kapatıldığını kaydederek, "Bir açıdan bakıldığında büyüme hız kesmiş durumda ama sonuçta büyüyoruz. Referans aldığımız AB'de bu oran yüzde eksi 1 yani küçülme var" dedi. Bazı noktalarda işçi bulmakta sıkıntı çektiklerinin altını çizerek konuşmasını sürdüren Olpak, sosyal yardımlarda gelinen olumlu noktada bazı kişilerin suiistimalleri nedeniyle sorunlar yaşandığını, hükümetin düzenlemeler yapması gerektiğini anlattı.

Bayrağı yükseğe taşıma sözü
Genel Başkan Nail Olpak'ın konuşmasının ardından tek listenin olduğu seçime geçildi. Seçim sonucunda Resul Lekesiz oy birliği ile MÜSİAD Antalya Şubesinin 5'inci başkanı olarak seçildi. MÜSİAD Başkanı Resul Lekesiz yaptığı konuşmasında, devraldıkları bayrağı daha yükseklerde dalgalandırmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MÜSİAD'ın yeni başkanı Lekesiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN