Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çavuşoğlu'nun ismi kulislerde

Erdoğan kabine değişikliğiyle ilgili "Her an her şey olabilir" dedi. Milletvekili Çavuşoğlu yeni kabine için konuşulan isimler arasında...

Giriş Tarihi: 12.1.2013
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Afrika dönüşü uçakta gazetecilere "Her an herşey olabilir" diyerek uzun bir süredir beklenen kabine değişikliğinin işaretini verdi. Erdoğan'ın bu sözlerinin ardından da gözler, kabinede yapılacak değişiklikle kırmızı plakalı makam otolarına veda edecek bakanların kimler olacağına çevrildi.

KİMLER GİDECEK

Kulislerde, kabinedeki değişikliğin 4 ya da 5 isimle sınırlı kalacağı belirtilirken, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer'in adları değiştirilebilecek bakanlar arasında geçiyor.

ÇAVUŞOĞLU DA KONUŞULUYOR
Erdoğan'ın bazı bakanları kabine dışı bırakırken bazı bakanlıklarda yer değişikliklerine gidebileceğinden de söz ediliyor. Başbakan Erdoğan'ın yeni kabinesinde yer alacak isimler arasında AKPM eski Başkanı, Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu da gösteriliyor. Çavuşoğlu'nun adı kulislerde, Kültür ve Turizm Bakanlığı Bakanlığı için geçiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çavuşoğlu'nun ismi kulislerde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN