Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hotel Equipment açılıyor

24'üncü Anfaş Hotel Equipment "Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı" Antalya Expo Center da bugün başlıyor

Giriş Tarihi: 23.1.2013
24. Anfaş Hotel Equipment "Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı" 23-26 Ocak tarihleri arasında Antalya Expo Center'da yapılacak. Fuar, 350 firma ve 2 bin 500'ün üzerinde markayla bugün açılıyor. Yurtiçi ve yurtdışından 35 binin üzerinde ziyaretçi beklenen fuara bu sene yurtdışından rekor ziyaretçi bekleniyor. Anfaş Hotel Equipment Fuarı'nı 98 adet zincir ve grup otelin satın alma koordinatörü, CEO'su ve genel müdürünün ziyaret edeceği bildirildi.

VIP İŞ GÖRÜŞMELERİ

Fuarda otellerin üst düzey yöneticilerine yönelik yepyeni bir çalışmaya start verildi. Anfaş Hotel Equipment Fuarı'nı ziyaret eden özellikle zincir otel üst düzey yöneticileri fuar katılımcıları arasından ihtiyaçları doğrultusunda seçtikleri firmalarla Antalya Expo Center'ın yenilenen VIP salonunda konforlu ve sakin bir ortamda "VIP İkili İş Görüşmesi" gerçekleştirecek. Bu projeyle fuarın sağlayacak olduğu ticari bağlantıların daha da yoğunlaşarak pekişmesi hedefleniyor.

ALTINKEP YARIŞMASI

Anfaş Fuarcılık işbirliği ile Türkiye Aşcılar Federasyonu önderliğinde Şefler Birliği'nin organize ettiği Uluslararası Altınkep Aşçı Yarışması fuar esnasında gerçekleştirilecek. Uluslararası Altınkep Aşçı Yarışması Türkiye'deki Tüm Aşçı Dernekleri'nin katılımıyla ve yurtiçi ve yurtdışından binlerce şefin katılımıyla 10 kategoride yapılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hotel Equipment açılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN