Namağlup şampiyon

Antalyaspor'un eski futbolcularından Kadir Arıkan'ın Kulüp Başkanlığı'nı yürüttüğü Lara Eğitimspor, geçen yıl U-19 kategorisinde namağlup şampiyon olarak adını tarihe yazdırdı

Giriş Tarihi: 24.1.2013
Renklerini portakal ve denizden alan turuncu, mavi, beyazlı Lara Eğitimspor, 1999 yılında kuruldu. Kulüp başkanlığını Kadir Arıkan'ın yürüttüğü kulüpte Recail Dinç, futbol şube sorumlusu, İhsan Özden, Seyyat Şahin, Yusuf Genç, İbrahim Özcan, Antrenörler Ali Çetin, Mehmet Toprak, Mahmut Karıklar, Mustafa Özkaya yönetim kurul üyesi olarak görev yapıyor.
yenilgi yüzü görmediler

1'inci Amatör kümede zirve mücadelesi veren kulüpte U-19, U-16, U-14 ve U13 olmak üzere 5 ayrı kategoride sporcu yetişiyor. Lisanslı futbolcu sayısı 185 olan kulüp geçen sezon 2'nci Amatör Küme U-19 kategorisinde namağlup Antalya şampiyonu oldu. Alt yapıda Ankaraspor'a Ferdi Konak isimli futbolcuyu kazandırdı.

Kulübün adı: Lara Eğitimspor Kulübü
Kuruluş yılı: 1999
Kulüp Başkanı: Kadir Arıkan
Kulübün renkleri: Turuncu, mavi, beyaz Faaliyet gösteren branşlar:
Futbol Sporcu sayısı: 185 Başarılar, aldığı kupa ve ödüller: 2'nci Amatör Küme U-19 kategorisinde namağlup Antalya şampiyonu oldu. Ankaraspor'a Ferdi Konak isimli futbolcuyu kazandırdı.

HEDEFLER
Hedeflerinin başında profesyonel lig kulüplerine futbolcu kazandırmak olduğunu belirten Recail Dinç "Lara bölgesinde bulunan yetenekli gençlerimizi kulübümüze kazandırarak, sokak aralarından ve zararlı maddelerden uzaklaştırarak topluma faydalı birey olarak yetiştirmektir" diyerek destek veren sporcu ailelerine teşekkür etti.

TEKNİK KADRO
Lara Eğitimspor'da A takım ve U-19 kategorisi teknik sorumluluğunu Ali Çetin, U-16'yı Mustafa Taşkıran, U-14'ü Mahmut Karıklar, U-13'ü de Mehmet Toprak çalıştırıyor. Tüm kategorilerde takım antrenmanlarını Lara da bulunan semt sahasında yaptıklarını belirten Ali Çetin "Amatör branşlarda kulübümüze tahsis edilen futbol sahasını en verimli şekilde ve amacında kullanıyoruz. Bizlere imkan sunan yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Namağlup şampiyon
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN