Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fuara yaş sınırlaması

Bu yıl ki 20.'nci Uluslararası Anfaş Food Product Gıda İhtisas ve Bevex Fuarı'na 18 yaşından küçükler alınmayacak

Giriş Tarihi: 8.2.2013
Bu yıl 20'ncisi düzenlenecek Uluslararası Anfaş Food Product Gıda İhtisas ve Bevex Fuarı'nın tanıtım toplantısı Dedeman Otel'de gerçekleşti.

ÇALIK EV SAHİPLİĞİ YAPTI
Anfaş Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çalık ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Anfaş Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Server Seçer, ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Cihangir Deniz, Şefler Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Fahir Telli, Tüm Gastronomi Yöneticileri Derneği Başkanı Aydın Özdemir, Gusto Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Yalçın ve Fuar Direktörü Münevver Duran katıldı.

ANLAYIŞ BEKLENİYOR
Anfaş Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Server Seçer, Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu (TAPDK) tarafından yayınlanan mevzuat gereğince her iki fuara da 18 yaşından küçüklerin kesinlikle alınmayacağını söyledi. Bu kuralın tüm tanıtım evraklarında yer aldığını ifade eden Seçer, "Herkesten hassasiyet bekliyoruz" dedi. 3 gün sürecek fuarda şarap sokağı kurularak, tadım günleri düzenlenecek, "Yaratıcı Barmenler Yarışması" ve "Kaçak ve Sahte İçkiler" konulu seminer gerçekleştirilecek.

38 FARKLI ÜLKEDEN GENİŞ KATILIM
20-23 Şubat tarihleri arasında Antalya EXPO Center'da gerçekleşecek fuarda 350 firmanın 3 binin üzerinde marka sergileyeceğini söyleyen Çalık, 45 bin ziyaretçi hedeflediklerini belirtti. 38 farklı ülkeden ziyaretçilerin katılacağı fuar için 3 bin 988 beş yıldızlı otel, 97 zincir otel, 4 bin 998 restoran, bin 860 pastane ve bin 98 catering firmasına davetiye gönderildiğini ifade eden Çalık, "120 süpermarket zinciri ve 2 bin 680 yerel market fuara katılacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fuara yaş sınırlaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN