'Kapımız herkese açık'

İl Başkanı Köse, Ak Parti için çalışmayı göze alan herkese kapılarının açık olduğunu, milletin umudunun Ak Parti kadrolarında olduğunu söyledi

Giriş Tarihi: 8.2.2013
AK Parti Serik İlçe Teşkilatı Danışma Meclisi Toplantısı, Gündoğdu Düğün Salonu'nda yapıldı. Toplantıya katılan Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, "Ak Parti ilçe teşkilatlarının düzenlediği toplantılarda, bir ekip hareketi, bir gönül hareketi, bir ortak akıl hareketi ile istişareler yapılarak sağlıklı sonuçlar alınıyor" diye konuştu.

SERİK BİZİM İÇİN ÖNEMLİ
Yerel seçimlerin yaklaştığını söyleyen İl Başkanı Köse, "Bu dönem Serik ilçesini, Ak belediye kadrolarına alacağız. Başbakanımız özellikle Antalya ve Serik ilçesine çok önem vermektedir. Serik'te yerel seçimlerde aday adayı olacak her kişi aday gösterilmediği zaman adam gibi durmayacaksa, bizim meclisimize gelmesin. Bizim Serik'i bir daha kaybetme lüksümüz yok. Serik'te yerel seçimlerde aday adayı olacak her kişi aday gösterilmediği zaman adam gibi durmayacaksa, bizim meclisimize gelmesin. Bizim Serik'i bir daha kaybetme lüksümüz yok. Bunun sorumluluğunu kimse kaldıramaz. AK Parti için çalışmayı göze alan herkese kapımız açık. Bu milletin umudu AK Parti kadrolarıdır. Bizim davamız birlik ve beraberlik içinde tek vücut olup millete hizmet etmek, vatandaşın sıkıntısına ortak olup elini sıkmak, halini hatırını sormaktır. AK Parti, hizmet siyaseti yapar, hizmeti, yatırımı ve projeyi konuşur. Konuşmakla da kalmaz, ne söylediyse yapar, hayata geçirir" dedi.

HAYALLERİMİZ GERÇEKLEŞTİ
Serik ilçe danışma toplantılarının çok önemli olduğunu vurgulayan Antalya Milletvekili Gökçen Özdağan Enç, "Ak Parti'nin birer ferdi olarak hepimizin hayalleri var. Muhalefet partilerinin Türkiye, Antalya ve Serik için hayalleri yok. 2001 yılında yola çıkarken demokratik, ekonomisi yüksek, sosyal anlamda daha güçlü bir Türkiye hayali olan bir partiydi. Büyük oranda bu hayallerimizi gerçekleştirdik" diye konuştu. Antalya Milletvekili Hüseyin Samani ise "2001 yılında borcunu ödeyemez durumda olan ülkeyi yönetmeye başladığımızda, önce inandık sonra çalıştık. Şimdi dünya bizi örnek alıyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Kapımız herkese açık'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN