Çiçek alırken soyulmayın

Giriş Tarihi: 13.2.2013
Antalya Çiçekçiler Odası Başkanı Alim Uysal, Sevgililer Günü öncesinde çiçek fiyatlarını açıkladı. 14 Şubat Sevgililer Günü ile ilgili açıklama yapan Antalya Çiçekçiler Odası Başkanı Alim Uysal, vergisini vererek dükkan kirasını ödeyen, yanında sigortalı eleman çalıştırarak Antalya ekonomisine katma değer sağlayan mahalle esnafından çiçek alınmasını istedi. Uysal, "14 Şubat, çiçekçi esnafının önemle beklediği günlerden biridir. Bizler sevgi taşıyıcıları olarak böyle önemli günlerde elimizden gelenin en iyisini yaparak vatandaşı memnun etmeye ve sevip değer verdikleri insanlara hiçbir hediyenin asla yerini tutamayacağı çiçeklerini ulaştırmalarına vesile oluyoruz"dedi.

İŞTE ÇİÇEK FİYATLARI
Çiçek fiyatlarının değişmediğini belirten Uysal, "Güllerin fiyatını 7,5- 10 lira aralığında belirledik. Dal orkideler ise 30 ila 60 lira aralığında satılacak. Mevsim buketinin fiyatını 20 lira olarak belirledik.Tabii ki sipariş durumunda bu fiyatların üzerine ulaşım hizmet ücreti de eklenecek diye konuştu.

KORSANLARA DİKKAT

Korsan satıcılardan çiçek alınmamasını isteyen Uysal, "Ayrıca vatandaşlarımızın da çiçek alırken yapraklarının ve koza kısmının canlı olmasına dikkat etmelerini öneriyorum. Vatandaşlarımız dükknlardan alışveriş yapsınlar ve beğenmedikleri ya da kötü olduğunu düşündükleri güllerle ilgili şikayetlerini de lütfen odamıza bildirsinler. Merkezi Antalya'da bulunmayan ama bayilik sistemiyle çalışan internet sitelerine de lütfen rağbet etmesinler" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çiçek alırken soyulmayın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN